14:05 / E Mërkurë, 11 Prill 2018 / indeksADMonline

Në prag të lindjes Khloe Kardashian tradhtohet nga i dashuri (Foto)

Khloe Kardashian është në prag të ndarjes me të dashurin e saj dhe njëherësh babin e fëmijës së saj, Tristian Thompson.

Ky i fundit u zu “mat” teksa po puthte një femër misterioze në New York por para disa kohëve, pikërisht kur Khloe ishte tre muajshe shtatzënë, transmeton Indeksonline.

Social media snub: The entire Kardashian clan has unfollowed Khloe Kardashian's boyfriend Tristan Thompson on Instagram after he was caught 'cheating'

Bëhet e ditur që e gjithë familja Kardashian nuk po e ndjek më Tristianin në rrjetet sociale duke përfshirë edhe Khloe.

Tristian dhe Khloe do të bëhen prindër për të parën herë. Kurse tradhtia e Tristian vjen në kohën kur Khloe është në prag të lindjes./Indeksonline/

Scandal: The comments were in response to DailyMail.com's exclusive photographs of Tristan, 28, getting cozy with an unidentified woman at a rooftop bar in Manhattan on Saturday night

Deleted: Tristan, who boasts 2.7million followers on the photo-sharing site, has been snubbed by everyone from Khloe herself to her momager Kris JennerSocial media response: Video has surfaced of Tristan  seemingly locking lips with a mystery woman at a rooftop bar in New York City while Khloe is pregnant with his child - and fans are shockedShow of support: Fans rallied around Khloe when people commented that Tristan had done the same with his ex girlfriend