23:31 / E Hënë, 27 Gusht 2018 / indeksADMonline

Në të kuqe, Blerta Deliu plot shkëlqim pranë bashkëshortit (Foto)

Përveç një grua dhe deputete e zonja, ajo e ka dëshmuar që është edhe një femër me klas e stil.

Bëhet fjalë për Blerta Deliun e cila është model për shumë femra, se si duhet të kujdesen për vetën.

Me flokë të kapura punq, me një fustan të kuq me detaje me gur të dizajnuar nga kreatori i talentuar Valdrin Sahiti, ajo duket si asnjëherë më parë në krahët e bashkëshortit të saj.

Kjo fotografi sigurisht është bërë në ndonjë aheng familjar, ku deputetja e PDK-së i ka dhënë hijeshi kësaj mbrëmjeje./Indeksonline/