14:53 / E Martë, 13 Mars 2018

Nënë aspak e mirë! Ja për çfarë po e akuzojnë Kylien fansat (Foto)

Kylie Jenner para pak kohësh është bërë nënë në moshën 19 vjeçare.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale ku ka publikuar veturën e saj të re.

Cover Stormi's ears! The 19-year-old starlet paired the snapshot of the black Ferrari La Ferrari with a profane caption that read: 'Picking up my new b****.' Above the star is seen with newborn daughter Stormi in a March 1 Instagram

Vetura është me vetëm dy ulëse dhe kjo është kritikuar nga fansat e saj se ku është karrigeje e bebes së saj, Stormi.

Oh baby! This weekend Kylie enjoyed her first night out on the town since giving birth to daughter Stormi February 1, enjoying sister Khloe's baby shower with her famous family

Ndryshe, vetura e tipit Ferrari ka kushtuar 1.4 milion dollar./Indeksonline/

Treating herself! New mom Kylie Jenner was thrilled to show off her very fancy 'push present' - a $1.4million Ferarri - on social media Monday

Të fundit