10:22 / E Martë, 07 Nëntor 2023 / L K

Nentori ne Grand Blue Fafa Resort me super oferta

Nentori në Grand Blue Fafa Resort & Spa vjen me OFERTAT duke filluar nga 37 euro /personi,

Bed Breakfast Akomodim + Mengjes + SPA

1 nate – 44 euro/person ,2 nete – 42 euro/person ,

3 nete – 37 euro/person

 Half Board Akomodim, Mengjes, darke, Spa 1 nate – 52 euro/person ,2 nete – 47 euro/person ,3 nete – 42 euro/person

 Ne cmim perfshihet :

akomodim ne double deluxe room

 mengjesi – darka

spa center , pishine e brendshme jakuzzi , hammam , sauna, banjo avulli , dhome relaxi me kripe , dush emocional

late check out

 muzike live

 miniclub dhe animator per femije

 parkim

wifi

 Per prenotime : +355697086352/ +355697067501

Adresa: Golem, Durres, Albania

Web: www.fafa.al

Email: grandbluefafa@fafa.al