22:26 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Nicki Minaj paralajmëron këngën e re me një fotografi ‘të nxehtë’

Nicki Minaj shumë shpejtë do t’vjen me një projekt të ri muzikor.

Reperja e famshme amerikane edhe kësaj radhe ka bashkuar forcat me Lil Wayne, ndërsa kënga mbanë titullin ‘Good Form’ dhe do të lansohet te enjtën që po vjen, përcjellë Indeksonline.


Këtë e ka bërë të ditur 35 vjeçarja përmes një fotografie në llogarinë e saj Instagram, ku shfaqet provokuese në një vaskë të mbushur me shkumë, duke treguar të pasmet gjidante./Indeksonline/