21:35 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018

Një mashkull bën tatuazh fytyrën e modeles kosovare

Lorena Haliti është një modelet më të suksesshme shqiptare.

Bukuroshja që jeton dhe vepron në Amerikë dita-ditës po synon shkallët e suksesit në botën e modelimit.


Ajo madje u bë shqiptarja e parë që arriti të bëhet pjesë e Victoria’s Secret.

Por, duket që Lorena është edhe ëndërr e shumë meshkujve, pasi që një mashkull ka bërë në dorën e tij tatuazh fytyrën e saj.


Kjo gjë ka impresionuar edhe vet bukuroshen, të cilin imazh e ka ndarë edhe përmes një instastory./Indeksonline/