09:40 / E Shtunë, 20 Tetor 2018 / indeksADMonline

Një natë më parë “përvëluese”, por ky është mëngjesi i Bella Hadid

Bella Hadid është njëra nga modelet më të kërkuara në botë.

Dje  ajo kishte publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë në formë dhe e bukur teksa shfaqej mbi shtrat.

Kurse në mëngjes, Bella kishte ekspozuar lindjen e diellit dhe ambientin ku ndodhej./Indeksonline/

Temat: