23:22 / E Shtunë, 24 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Njësia Speciale bastis një lokal nate në Graçanicë (Foto/Video)

Trupat e Njësisë Speciale kanë organizuar një aksion në Graçanicë.

Gjatë këtij aksioni ata kanë bastisur një lokal të Serbëve, transmeton Indeksonline.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se bëhet fjalë për një lokal nate.

Siç shihet nga këto pamje nga ekipi në terren, Njësia Speciale gjendet atje dhe po kryen kontrollë të detajuar të lokalit./Indeksonline/