22:21 / E Shtunë, 12 Maj 2018 / indeksADMonline

“Nusja dhe Shqiponja”, projekti i ri muzikor i Shkurte Fejzës (Video)

Shkurte Fejza sapo ka lansuar projektin më të ri muzikor.

‘Nusja dhe Shqiponja’ mban titullin kënga, klipi i së cilës tashmë është publikuar në kanalin ‘Youtube’.

Muzikën e kësaj këngë e ka bërë Naim Gjoshi, ndërsa është inçizuar tek Wirusi./Indeksonline/