18:17 / E Enjte, 16 Gusht 2018 / indeksADMonline

Olta Gixhari tregon trupin si peshk në mes të detit (Foto)

Sa herë flitet për aktoret e suksesshme, por edhe atraktive shqiptare, gjithnjë lakohet edhe emri i saj.

Bëhet fjalë për Olta Gixharin e cila pëherë është pjesë e medieve rozë.


Aktorja jo vetëm që përflitet jashtëzakonisht shumë për sukseset e saj në teatër e kinematografi, por edhe për paraqitjet e saj dhe fotografitë joshëse.


Në postimin e fundit në rrjetin e saj social Instagram, Olta shfaq hiret në bikini, teksa shihet duke pirë një gotë verë në një jahtë./Indeksonline/