10:12 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018 / indeksADMonline

Pak ditë para dasmës, Afërdita dhe Jakub realizojnë fotosesionin e parë (Foto)

Afërdita Dreshaj dhe i fejuar i saj, Jakub Kindl janë në prag të martesës, gjë e cila pritet të ndodh në fund të këtij muaji.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, pas netëve të saj të beqarisë në Las Vegas i është kthyer normalitetit pranë të fejuarit.

Çifti se fundi kanë filluar me realizimin e fotosesionit të tyre për dasmë, transmeton Indeksonline.

Në këto imazhe ata shihen shumë të lumtur së bashku, kurse Afërdita duket shumë seksi./Indeksonline