23:00 / E Enjte, 05 Korrik 2018 / indeksADMonline

Para se të ndodhë tragjedia, foto të kapura në momentin e gabuar

Në botën moderne, ku çdo person ka një celular dhe një kamera në dorë, është e vëshrë të mendojmë se diçka mund të mbahet sekret.

Por veç momenteve jo të mira, ka edhe raste kur filmohen momente gazmore e qesharake.

Më poshtë do të gjeni disa situata vërtetë interesante. Bëhet alë për foto të kapura në momentet e gabuara, para se të ndodhë “tragjedia”.