09:35 / E Martë, 19 Qershor 2018 / indeksADMonline

Pas kësaj “selfie” fshihet një tragjedi njerëzore

Qytetarja turke Semra Ajsal shkoi me burrin e saj nga Izmiri për të shëtitur nga Luginën e Flutrës. E gjatë shëtitjes shkrepën edhe shumv fotografi.

Por kjo fotografi selfie është e fundit e saj pasi vetëm disa sekonda pasi e fiksoi këtë moment ajo humbi kontrollin dhe ra nga një lartësi 300 metra

Mësohet se 32 vjecarja ishte edhe shtatzane në muajin e shtatë. Menjëherë ekipet e ndihmës së shpejti shkuan në vendngjarja por arritën vetëm të nxirrnin trupin e saj të pajetë

Temat: