18:46 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Sinan Vllasaliu i pasionuar pas selfie-ve

Sinan Vllasaliu është një nga këngëtarët më të pëlqyer shqiptar.

Ai numëron dhjetëra hite dhe çdo ditë është aktiv me koncerte e në evente të ndryshme.

Artisti ashtu si shumë yje të tjerë është tejet i ‘dhënë’ pas rrjeteve sociale, ndërsa përveç nga karriera e tij artistike, ai me ndjekësit e tij ndanë edhe fotografi ‘selfie’ të ndryshme.

Siç duket Sinani është tejet i pasionuar pas këtij lloji të fotografisë.

Iu sjellim disa nga selfie-t e artistit që shpesh janë komentuar edhe në rrjete sociale./Indeksonline/