18:39 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Pas mohimit të shtatzënisë, Blac Chyna merr vëmendjen e të gjithëve me stilin e ri (Foto)

Kohët e fundit është goditur nga spekulimet se ajo është shtatzënë dhe po pret fëmijën e saj të trete.

Pas mohimit të saj, modelja 30 vjeçarja Blac Chyna, vuri në pah barkun e saj të sheshtë përmes një pamje joshëse kur debutoi me stil të ri, bionde.

Modelja, ishi i Rob Kardashian, u siguruar që të gjithë të hidhnin sytë në të, përderisa theksoheshin mirë linjat e saja të bollshme./Indeksonline/