19:00 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Pas shumë e shumë përpjekjeve, Ryva kthehet në formë (Foto)

Ryva Kajtazi pas lindjes së vajzës kishte fituar kile të konsiderueshme të cilat nuk hiqen lehtë.

Kurse më pas Ryva me “mish dhe me shpirt” ishte munduar që ti largonte ato kile nga trupi saj dhe filloi të merrej me palestër nga ku postonte shumë fotografi.

Kurse në fotografinë e fundit të postuar nga ajo në llogarinë e saj në “Instagram” ajo shfaqet shumë më e dobët dhe më seksi.

Për më tepër shikoni se si duket Ryva./Indeksonline/

 

Temat: