23:42 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ryva Kajtazi shfaqet plotë shkëlqim dhe elegancë

Ryva Kajtazi kujdeset shumë për paraqitjen publike.

Ajo secilën herë vjen në hapme trendet e reja të modës, shkruan Indeksonline

Së fundi, këngëtarja e njohur ka ardhur elegante në një fustan të gjatë që ia tregonte linjat e trupit të cilat këngëtarja i ka rikthyer menjëherë pas lindjes së vajzës.

Ndryshe, Ryva ka qenë tejet aktive me projekte muzikore dhe në xhirimet për festat e fundvitit./Indeksonline/

Temat: