23:16 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ryva vjen e veshur në të zeza, duket goxha mirë!

Ryva Kajtazi është njëra nga këngëtaret që komentohet më shumë për aktivitetet dhe pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet me fustanin ngjyrë të zezë kombinuar me flokët e kapura dhe aksesorët.

Ndryshe, në këto imazhe ajo dukej mirë./Indeksonline/