22:00 / E Mërkurë, 18 Prill 2018 / indeksADMonline

Pas tradhtisA�, Klohe Kardashian po jeton e vetme me fA�mijA�n e porsalindur

Khloe Kardashian A�shtA� duke jetuar vetA�m nA� rezidencA�n nA� liqenin Ohio, qA� ajo e ndante me Tristan Thompson.

Ylli 33 vjecar A�shtA� duke u kujdesur e vetme pA�r vajzA�n e saj True, qA� e ka sjell nA� jetA� gjashtA� ditA� mA� parA�.

Kjo pA�r shkak se disa ditA� para se tA� lindjet ajo, janA� shpA�rndarA� disa pamje ku shihet se ylli i basketbollit Thompson, ka tradhtuar Khole, transmeton Indeksonline.

Tristan- i cili A�shtA� akuzuar se ka tradhtuar tA� dashurA�n me 5 gra tA� ndryshme, po qA�ndron nA� njA� apartament pranA� Cleveland.

Bukuroshja e cila u bA� nA�nA� pA�r herA� tA� parA� para disa dite, ka pasur vizitorA� tA� shumtA� qA� pas lajmeve se i dashuri e ka tradhtuar, duke pA�rfshirA� kA�tu nA�nA� e saj Kris Jenner dhe motrat, Kim Kardashian dhe Kourtney.

Ndryshe, nuk dihet nA�se Khloe ka njA� dado afA�r saj pA�r ta��u kujdesur pA�r fA�mijA�n e saj, apo jo./Indeksonline/