15:02 / E Premte, 12 Tetor 2018

Patrisi dehet, Tuna ia publikon videon në “Instagram”

Tuna ka publikuar një video në llogarinë e sajn ë “Insagram” ku shihet bashkëshorti i saj, Patrisi.

Ky i fundit sipas Tunës është në gjendje të dehur, pasi që po kërcente me një biberon në gojë, transmeton Indeksonline.

Tuna dhe Patrisi po kalojnë kohë të mirë së bashku.

Çifti kanë kohë që janë bërë prindër të një djali të quajtur Tian./Indeksonline/