16:59 / E Premte, 08 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Për çdo jave e më seksi! Ja si do të duket nesër Luana Vjollca (Foto)

Luana Vjollca ka disa javë që ka filluar me transmetimin e emisionit të saj të ri në “Top Channel”  i cili po ka shumë sukses.

Kurse është bërë e përjavshme që të komentohet shumë edhe Luana për dukjen e saj e sidomos veshjen, shkruan Indeksonline.

Edhe këtë javë Luana do të ‘dobësoj’ shumë zemra me pamjen e saj seksi dhe fustanin e shkurtë  që ia ekspozon format bombastike.

Ndryshe, Luana  karrierën e saj e ka filluar shumë e re, fillimisht si valltare për të vazhuar edhe si prezantuese e kohën e fundit këngëtare./Indeksonline/

Temat: