22:18 / E Premte, 19 Tetor 2018 / indeksADMonline

Për Vildane Zenelin s’ka mbaruar vera e as deti

Vildane Zeneli ka harruar që kemi hyrë në vjeshtë.

Modelja e famshme ende e ka mendjen tek deti dhe vera.


Ajo së fundmi vjen me një fotografi të nxehtë nga bregdeti shqiptar.


Ndryshe Vildanja së fundmi u bë pjesë e klipit ‘Maria’ të dy artistëve Tuna dhe 7 Saraçi, që u komentua jashtëzakonisht shumë./Indeksonline/