12:51 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Përfshihet nga zjarri një lokal në Podujevë

Është përfshirë nga zjarri një lokal në  rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Në vendin e ngjarjes kanë dal Policia dhe Zjarrfikësit.

Indeksonline ua sjellë pamjet: