08:38 / E Enjte, 04 Tetor 2018 / indeksADMonline

Përfundon muaji i modës, kështu shfaqet modelja Hadid

Gigi Hadid ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” në përfundim të muajit të modës.

E veshur me bluzën ngjyrë rozë të lehtë dhe me flokët e lëshuara, Gigi dukej shumë mirë në këto imazhe.

“gjithashtu, duhet thënë… Mirë u pafshim muaji i modës, faleminderit të gjithëve që e bënë kaq special, shume etiketime, por ti e di kush je- jam shume falënderuese” ka shkruar ajo në këto imazhe.

Gigi gjithashtu është njëra nga modelet më të komentuara në botë, jo vetëm për aktivitetet në botën e modës por edhe ato jashtë./Indeksonline/

Temat: