11:13 / E Martë, 23 Tetor 2018 / indeksADMonline

Përgjigjja brilliante e CR7 pas komenteve të fundit të Iscos

Isco ka folur për largimin e Cristiano Ronaldos dje duke shpjeguar se klubi nuk po ”qanë” pas largimit të tij.

Dhe pas kësaj, sulmuesi portugez iu përgjigjë mjaft mirë mesfushorit të Real Madridit.

Ronaldo u pajtua me Iscon kur tha se nuk klubi nuk ka nevojë të ”qajë” për diçka që tani është e kaluar.

Të dy lojtarët kanë folur në konferencat për shtyp para ndeshjeve para përballjeve të sontme, transmeton IndeksOnline.

Image result for isco

”Real Madridi nuk mund të qajë për dië që nuk dëshiron të jetë këtu”, tha Isco duke e diskutuar largimin e sulmuesit drejt Juventusit.

Duke folur për gazetarët në ”Old Trafford”, Ronaldo kishte një përgjigjje të thjeshtë.

”Shumë mirë, shumë mirë”, tha ai.

”Ju nuk mund të qani”./IndeksOnline/