10:00 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Përhapen thashethemet për fejesën e Kylie Jenner

Kylie Jenner dhe Trevis Scott janë fejuar, të paktën kështu janë shpërndar disa fjalë kohën e fundit në mediat rozë.

Kjo ka ardhur edhe si pasojë një fotografie të publikuar në “Instagram”, shihet së bashku me Trevis dhe një unazë.

All that glitters: Not long after the rose display, the star was seen wearing a diamond encrusted ring on her left finger

Por një konfirmim zyrtar nga çifti ende nuk ka ardhur.

Ndryshe, ata në fillim të vitit janë bërë prindër të një vajze./Indeksonline/

Did she say yes? Kylie Jenner sparked engagement speculation on Monday after posting a snap of herself posing with Travis Scott and a diamond ring emoji Roses are red: A month later the couple sparked engagement rumors once again after Kylie arrived home to an over-the-top display of roses from TravisAdoring mom: Jenner with their daughter backstage of Scott's Astroworld tour Double trouble! Jenner showed off the resemblance between herself and her daughter by placing an old snap of herself atop a new image of Stormi