10:20 / E Premte, 13 Korrik 2018

Policia arreston 29 persona të dyshuar

Policia e Kosovës ka arrestuar 29 persona gjatë 24 orëve të fundit për vepra dhe incidente të ndryshme, transmeton Indeksonline.

Arrestimet kanë ndodhur në rajone të ndryshme të vendit, ndërsa për të gjitha është njoftuar me kohë Prokurori i Shtetit.

Me urdhër të këtij të fundit, 14 prej tyre janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/