21:57 / E Hënë, 28 Nëntor 2022 / GF

Portugalia e dyfishon rezultatin ndaj Uruguait

Portugalia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Uruguait dhe tani thuajse ka siguruar fitoren.

Bruno Fernandes shënoi në minutën e 93-të për rezultatin 2:0.

Mesfushori i Manchester Unitedit shënoi nga pika e bardhë.