13:50 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

Presidenti i Shqipërisë viziton Ijen e Bes Kallakut (Foto)

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta është shumë i afërt më familjen e Bes Kallakut saqë mori pjesë edhe në dasmën e tij.

Ai së fundi ka vizituar gjyshën e Besit teksa po shkonte në Rinas. Këtë vizitë ai e kishte bërë publike edhe në llogarinë e tij në rrjetin social “Facebook”.

Image may contain: 3 people, people sitting

“Të dashur miq, nuk mund të nisesha për në Rinas pa ndaluar në Bubq tek Ija e Besit” kishte shkruar Ilir Meta.

Ndryshe ai kishte publikuar edhe disa fotografi së bashku me Ijen e Besit dhe Besin./Indeksonline/

Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting and outdoor