13:59 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Prezantuesi imiton Rita Orën dhe vjen me peshqir në studio, ja si reagon ajo (Foto)

Prezantuesi i njohur i “The project TV”  ka ftuar Rita Orën në emision por ka bërë edhe diçka tjetër.

Ai është shfaqur me peshqirin që ka veshur Rita Ora në MTV EMMY kurse e gjitha salla ka shpërthyer në të qeshura dhe duar trokitje, shkruan Indeksonline.

Duket se edhe Rita e ka mirëpritur një gjë të tillë duke postuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën i falënderon për ftesën dhe sigurisht për imitimin e veshjes së saj.

Ndryshe Rita ka qenë nikoqire e MTV AËARDS dhe ka ndërruar rreth 13 veshje gjatë asaj nate./Indeksonline/