75 Mall Live Search
11:31 / E Premte, 26 Janar 2018 / indeksADMonline

Prezantuesja shqiptare ekspozon të pasmet (Foto)

Aulona Mustafa është një nga prezantueset më të njohura, por edhe më të komentuara shqiptare. Edhe pse nënë e një vajze, ajo tregon se është e dhënë tejet pas jetës së shëndetshme dhe palestrës, prandaj edhe është në top formë, shkruan Indeksonline.

Aulona ka postuar në instastory një fotografi teksa shihet duke i reklamuar të pasmet e saj të tonifikuara. Pozë kjo jo e rrallë nga ana e saj, pasi që ajo shpesh vjen me fotografi të tilla provokative./Indeksonline/