23:16 / E Premte, 12 Janar 2018

“Prive” me video interesante paralajmruese! (Video)

Pushimet mbaruan dhe rradha është për punë! Pas edicionit të vitit të Ri në Prive Extra që solli një varg intervistash ekskluzive, emisioni numër një i shoubizit në vend po rikthehet në formatin standart nesër me fillim nga ora 19:00 në Klan Kosova.

Tashmë jemi njoftuar me personazhet nga promo mirëpo paralajmërimi në rrjete sociale i rikthimit të Prive ka qenë epik. Ka qenë Liberta, e cila mini-klipet i ka shndërruar në traditë javore ajo që e ka paralajmëruar vazhdimin e sezonit përmes një videoje me gazetarin Vlorijan Halili ku shfaqet edhe në disa skena që i lënë pak vend imagjinatës.

Dyshja kanë bërë të ditur edhe një herë se janë një kombinim shumë i mirë në atë që bëjn. Ndiqeni të plotë më poshtë videon që i paraprin nisjes së Prive-së për vitin 2018.