11:12 / E Enjte, 20 Shtator 2018

Publikohet video ku Dafina shfaqet e zhveshur dhe bënë lëvizje të pakontrolluara

Dafina Zeqiri këtë herë vjen “përvëluese” nga dhoma e gjumit.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, ajo shihet në shtrat teksa po bënte lëvizje të pakontrolluara dhe një moment heq bluzës dhe vallëzon e zhveshur. Ndonëse nuk dihet se kush po e xhiron Dafinën teksa ajo provokon me pamjen.

Duket se ndarja nga ish i dashuri nuk i ka ndikuar për keq Dafinës, duke vazhduar që të jetë në humor të mirë.

Ndryshe, shumë shpejt priten projekte të reja nga Dafina e cila po qëndron në Prishtinë që nga fillimi i sezonit veror./Indeksonline/