17:07 / E Premte, 01 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Qumili dhe Cima bëhen bashkë për të ju argëtuar gjatë festave të fundit vitit (Foto)

Tashmë kanë filluar xhirimet për projektin më të ri të dy humoristëve të njohur kosovar, Qumilit dhe Cimës.

Sipas një njoftimi të këtyre dy humoristëve xhirimet tashmë kanë filluar kurse pritet që të dal për festat e fundit vitit, shkruan Indeksonline.

Nga ky program publiku do të argëtohet për 40 minuta kurse do të prezantohen edhe dy aktore të reja të humorit që janë Shakria Hoxha dhe Eda Ibraimi.

Image result for qumili cima

Për regjinë e këtij projekti është përkujdesur vet Sevdi Radogoshi apo siç njihet Qumili kurse skenari është shkruar nga Shkumbin Radogoshi.

Ndryshe, publiku do të mund ta ndjek këtë program gjatë festave të fundit vitit në RTV 21./Indeksonline/

Temat: