14:14 / E Hënë, 27 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Reagon Montella, këto janë fjalët e tij pas shkarkimit

Viciente Montella zyrtarisht është larguar nga detyra si trajner i Milanit, shkruan indeksonline.

Ai përmes një postimi ka falënderuar tifozët, udhëheqësinë dhe Gatusos i ka uruar punë të mbarë.

“Trajnimi Milan ishte një nder për të punuar me këtë grup edhe më shumë. Falënderoj tifozët për mbështetjen e tyre, Fassone dhe Mirabelli për mundësinë dhe stafin tim që më mbështeti në çdo kohë. I uroj Rino të sjellë Milanin ku ai meriton”, ka shkruar Montella. /IndeksOnline/

Temat: