19:42 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Real Madrid – PSG, formacionet zyrtare

Real Madrid dhe PSG takohen në ndeshjen e parë të fazës 1/8 të Ligës së Kampionëve.

Këto janë formacionet zyrtare:

Real Madrid: Navas, Nacho, Ramos, Varane, Marcelo, Modrić, Kroos, Casemiro, Ronaldo, Isco, Benzema

PSG: Areola – Alves, Marquinhos, Kimpembe, Berchiche – Lo Celso, Rabiot, Verratti – Mbappé, Cavani, Neymar