12:40 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Rita i përshtatet me veshje festave të fundvitit, ja si duket

Rita Ora është njëra nga këngëtaret shqiptare më të njohura në botë dhe si e tillë komentohet shumë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me kostumin ngjyrë të kuqe.

“Po fillon të duket si Krishtlindje” ka shkruar Rita duke iu referuar edhe veshjes së saj.
Ndryshe, këto imazhe Rita i ka publikuar nga Berlini./Indeksonline/