23:42 / E Martë, 24 Korrik 2018 / indeksADMonline

Rita lazdrakja, ja si sillet para kamerave (Video)

Ylli nga Kosova, i njohur botërisht, Rita Ora është njëra ndër personat më aktiv në rrjete sociale.

Ajo sonte ka publikuar në profilin e saj në Facebook një video në të cilën shfaqet derisa bën një sesion fotosh, shkruan Indeksonline.

Interesant është mbishkrimi të cilin Rita ia ka vënë videos, përmes së cilit tregon se asnjëherë nuk mund të koncentrohet derisa bën foto.

Rita duket mjaft seksi me një fustan të shkurtër ngjyrë hiri dhe flokët e bardha të c ‘rregulluara që i rrinë për mrekulli. /Indeksonline/