23:54 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Rita Ora feston ditëlindjen, babai e uron në gjuhën shqipe

Artistja që ka marrë vëmendjen e botës me talentin dhe sukseset që po korr dita-ditës mbush 28 vjet, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e dhjetëra hiteve, këtë ditëlindje po e pret me albumin e saj të dytë të lansuar e me shumë çmime të rrëmbyera.


Në këtë ditë s’kishte si të mungontë as urimi i babait të saj. Ai ka postuar në llogarinë e tij Instagram një fotografi të shumë viteve më parë, teksa shihet duke mbajtur mbi supe Ritën.

Por, yllin botëror ai e ka uruar përveç në gjuhën angleze edhe në gjuhën shqipe:

Happy Birthday Girl. Shume Urime.
Love
Babi