15:39 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018

Rita Ora me perfomancë të zjarrtë mes engjëjve të ‘Victoria’s Secret’

Mbrëmë e gjithë vëmendja mediale botërore ka qenë tek engjëjt e ‘Victoria’s Secret’.

Modelet në eventin përmbyllës të këtij viti si edhe çdo vit tjetër kanë hequr krahët, teksa prezantuan linjën më të re të të brendshmëve.

Ajo që vlen të theksohet është perfomanca e dy këngëtareve shqiptare me famë botërore, Bebe Rexhës e Rita Orës.

Por ajo që i ka dhënë magji gjithë skenës ka qenë pikërisht perfomanca e Ritës, e cila u paraqit me këngën ‘Let You Love Me’, ndërsa shkëlqeu me një palë të brendshme të zeza, duke iu përshtatur edhe modeleve.

Kjo perfomancë është duke qarkulluar në rrjetet sociale dhe po cilësohet mjaftë e ‘zjarrtë’ dhe fantastike./Indeksonline/

Mos i humb