22:02 / E Shtunë, 17 Shkurt 2018

Rita Ora nis koncertin në shesh, shfaqet e veshur kuq e zi (Foto)

Ka nisur koncerti ne sheshin kryesor në Prishtinës.

Pas performancës Live të Ledri Vulës, në skenë doli këngëtarja me famë botërore, Rita Ora.


Ajo e nisi perfomancën me këngën “I’ll never let you down”.
Rita për këtë koncert në 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës para fansave dhe qytetarëve u shfaq me veshje kuq e zi./Indeksonline/

Temat:

Të fundit