19:53 / E Hënë, 15 Tetor 2018 / indeksADMonline

Rita Ora ‘pushton’ top listat, e shfaq gëzimin me gjoksin jashtë

Rita Ora, momentalisht një nga femrat më të komentuara dhe këngëtaret më të suksesshme në botë.

Ylli kosovar i dhjetëra hiteve, vazhdon të josh ndjekësit e saj në llogarinë Instagram me poza e video nga më të ndryshmet, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo vjen me një fotografi lëvizëse, teksa shfaqet në një palë veshje transparente, ku tregon gjoksin.

Me këtë postim ajo ka treguar që kënga e saj e re ‘Let you love me’ po kryeson në Big Top 40 në UK./Indeksonline/