13:01 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2017

Rita Ora shfaqet pa make-up dhe nuk duket aspak mirë (Foto)

Rita Ora është shfaqur sot me një “InstaStory” në të cilën e shohim aspak në formë, shkruan Indeksonline.

Image result for rita ora

Me këtë “InstaStory” ajo edhe njëherë rikujton që kënga e saj e re “Anywhere” është publikuar dhe e fton publikun që ta dëgjojnë.

Image result for rita ora

Por ajo nuk ka komplekse dhe është shfaqur pa pik grimi dhe madje dukej krenare me pamjen e saj, sigurisht kjo është për tu vlerësuar.

Ndryshe, Rita pas publikimit të “Anywhere” ka qenë nikoqire e MTV EMMA i cili është konsideruar një sukses i këngëtares shqiptare./Indeksonline/

Temat: