11:01 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Rita Ora si “DIVA” në Gjermani (Foto)

Rita Ora ka vazhduar angazhimet e saj muzikore edhe pas punës së lodhshme si nikoqire e MTV EMA.

Rita Ora

Ajo ka vazhduar rrugëtimin për në Gjermani ku pati shumë aktivitete duke filluar nga pjesëmarrja në “The Voice of Germany” dhe vazhduar me një koncert në Berlin.

Rita ka postuar një video nga atmosfera gjatë koncertit, ku shohim Ritën shumë në formë dhe të bukur kurse pamja e saj ngjante me të një “Dive”.

Rita po ashtu ka shfyrtëzuar këtë postim për të falënderuar Gjermanin për pritjen./Indeksonline/

Germany ?? Anywhere live. Thank you For having me ?

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on