13:12 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ronaldo së shpejti merr statusin i martuar! Ja kur (Foto)

Tashmë është zyrtare, Ronaldo do të martohet me Georgina Rodriguez në gushtë vitit të ardhshëm.

Image result for ronaldo georgina

Kurse ceremonia ende nuk dihet kur do të mbahet por dihet se do të martohet menjëherë pas fundit të Kupës së Botës.

Georgina dhe Ronaldo janë bërë së fundi prindër të një vajze të pagëzuar me emri Alana Martina kurse Ronaldo ka edhe tre fëmijë të tjerë.

Image result for ronaldo georgina

Ndryshe Ronaldo ka pasur një lidhje të gjatë me modelen ruse, Irina Shayk../Indeksonline/

Image result for ronaldo georgina