13:48 / E Premte, 05 Tetor 2018

Ronela Hajati duket natyrale, pran detit

Ronela Hajati është njëra nga artistet që komentohet më shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet pran detit me veshje të thjeshtë dhe shumë e bukur.

Ronela ka treguar se këto imazhe janë realizuar në Kepin e Rodonit.

Ndryshe, projekti i fundit i Ronelës është kënga “Do ta luj”, projekt ky mjaft ritmik i këngëtares./Indeksonline/