15:07 / E Martë, 09 Tetor 2018 / indeksADMonline

Rozana Radi thotë se rregullat janë për tu shkelur!

Rozana Radi ka publikuar një fotografi në “Instagram” ku shihet duke shkelur mbi një shenjë të vendosur në tokë për rregull të komunikacionit.

Ajo thotë se rregullat janë për të shkelur dhe se ajo ka bërë një gjë të tillë.

“Rregullat janë bërë për tu shkelur” ka shkruar ajo në këto imazhe.

Ndryshe, Rozana ka lënë pak anash profesionin e saj primar, pra muzikën duke vazhduar me prezantim./Indeksonline/

Temat: