10:12 / E Enjte, 03 Maj 2018 / indeksADMonline

Rrahje mes serbëve në një lokal në Mitrovicë

Dy viktima meshkuj të komunitetit serbë kanë raportuar se deri sa kanë qenë në një lokal, ata janë sulmuar fizikisht nga persona të panjohur në Mitrovicë.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor, shkruan Indeksonline.

Nuk raportohet për të arrestuar.