10:40 / E Enjte, 22 Mars 2018 / indeksADMonline

Rrëshqet vetura, thyen murin dhe futet në oborr (Foto)

Reshjet e borës kanë vështirësuar qarkullimin në disa pjesë të Kosovës, e veçanërisht në viset malore.

Një lexues i Indeksonline, ka dërguar fotografi të një veture e cila ka devijuar rrugën.

Vetura ka rrëshqitur dhe është ndeshur me murin rrethues të një shtëpie.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Isniq të Deçanit, derisa nuk raportohet për të lënduar. /Indeksonline/

 

Temat: