09:40 / E Hënë, 22 Janar 2018 / indeksADMonline

Sabri Fejzullahu selfie me Encën (Foto)

Sabri Fejzullahu edhe pse në moshë ai ende vazhdon të mbetet si një nga këngëtarët më të dashur dhe më të pëlqyer, ai madje është tejet aktiv edhe me koncerte si brenda ashtu edhe jashtë vendit, shkruan Indeksonline.


Këngëtari i dhjetra hiteve ashtu si edhe artistët e tjerë është tejet aktiv në rrjete sociale. Ai së fundmi ka postuar një instastory në llogarinë e tij në Instagram ku duket me këngëtaren nga Shqipëria Enca Haxhia.

Sigurisht kjo selfie është shkrepur nga ndonjë koncert i përbashkët i këngëtarëve./Indeksonline/